Aktualności


Turniej Trampolina Cup II

 

Serdecznie zapraszamy młodzież gimnazjalną i licealną na turniej piłki nożnej TRAMPOLINA CUP II, który odbędzie się w dniach 16-18.02.2016r.  


I Dzień Wakacji z Trampoliną


24.08.2015 w naszym mieście rozpoczęliśmy akcję Wakacje z Trampoliną dla ponad stu pociech. Tego dnia dzieci uczestniczyły w bardzo ciekawych zajęciach prowadzonych przez naszych wolontariuszy. Punktualnie o 10 zajęcia rozpoczęły się tańcem „Snikkelora” oraz przydzieleniem dzieci do grup. Następnie w poszczególnych grupach odbywały się zabawy integracyjne. Na zakończenie dnia dzieci zjadły pyszny, ciepły posiłek. 


Obóz Ewangelizacyjny w Wisełce


W dniach od 1 do 8 sierpnia br. grupa młodzieży ze zduńskowolskiej Trampoliny oraz z parafii św. Antoniego wzięła udział w obozie ewangelizacyjnym w Wisełce k/ Międzyzdrojów. Obóz ten był czasem wakacyjnego wypoczynku na łonie wspaniałej przyrody oraz w Bożej obecności i w codziennym doświadczaniu Jego miłości, bliskości i łaski.Młodzieżowe Oblężenie Malborka


W dniach od 13 do 16 lipca br. odbyło się w Malborku spotkanie młodzieży oriońskiej pod nazwą "Młodzieżowe Oblężenie Malborka". Samo spotkanie było jednym z całorocznych wydarzeń organizowanych przez OCMP, służących integracji młodzieży i budowaniu środowiska młodzieżowego skupionego wokół Zgromadzenia Zakonnego Księży Orionistów.
Wakacje we Włoszech


Od 2 do 9 lipca grupa siedemnastu wolontariuszy z Trampoliny, wraz z dużą grupą młodzieży oriońskiej z całej Polski, spędziła wakacje w Fano we Włoszech, w ramach wymiany młodzieży organizowanej przez Oriońskie Centrum Młodzieżowo - Powołaniowe TRAMPOLINA w Zduńskiej Woli. Oprócz Fano nad Adriatykiem młodzież odwiedziła też Wenecję, Asyż i Rzym. 


Turniej Dwóch Świętych


W dniach 20 - 21 czerwca 2015 roku na naszym stadionie miejskim odbył się ogólnopolski „Turniej Dwóch Świętych” ku czci św. Maksymiliana Marii Kolbe i św. Alojzego Orione, organizowany przez Parafię Św. Antoniego oraz nasz Klub Młodzieżowy „Trampolina”. Rozgrywki toczyły się w dwóch kategoriach - gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej. Udział w turnieju wzięły 4 drużyny z naszego miasta oraz 9 spoza Zduńskiej Woli, reprezentujące parafie i placówki opiekuńczo – wychowawcze prowadzone przez Zgromadzenie Zakonne Księży Orionistów w Warszawie, Wołominie, Łaźniewie, Włocławku i Kaliszu. Pobyt gościom uświetnił koncert rapera Dobromira Makowskiego, który podzielił się z młodzieżą również swoim świadectwem.


Zwycięzcami turnieju zostały drużyny:
• w kategorii gimnazjum 
I miejsce- „Trampolina Gimby” ze Zduńskiej Woli 
II miejsce- „The Reds” ze Zduńskiej Woli 
III miejsce- „Barska Orione” z Warszawy

• w kategorii ponadgimnazjalnej 
I miejsce- „Młode Wilki” z Kalisza 
II miejsce- „Anin Team” z Warszawy 
III miejsce- „Złoty rocznik” ze Zduńskiej Woli

Pozostałe miejsca: 
• kategoria gimnazjum 
IV miejsce- drużyna „Wyspiarze” z Kalisza 
V miejsce- drużyna „Trampolina Włocławek” z Włocławka 
VI miejsce- drużyna „Parafia Świętego Antoniego w Łaźniewie” z Łaźniewa
VII miejsce- „Drużyna z Przypadku” z Kalisza 
VIII miejsce- drużyna „Niewidzialni” z Warząchewki

• kategoria ponadgimnazjalna 
IV miejsce- drużyna „Galaktyczni” ze Zduńskiej Woli 
V miejsce- drużyna „Orione Wołomin” z Wołomina

Królami strzelców zostali: Damian Kuberski z zespołu „Barska Orione” (kat. gimnazjum) i Kacper Ziółkowski z drużyny „Anin Team” (kat. ponadgimnazjalna). 
Najlepsi bramkarze to: Norbert Pietrzak z drużyny „Trampolina Gimby” (kat. gimnazjum) i Norbert Tomczak z drużyny „Anin Team” (kat. ponadgimnazjalna”.

Wręczenie nagród odbyło się w niedzielę na Mszy św. o godz. 12.30 w kościele św. Antoniego. W uroczystości udział wziął Prezydent Miasta Zduńska Wola Piotr Niedźwiecki, zastępca dyrektora Biura Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Urzędu Miasta Zduńska Wola Małgorzata Frach oraz Prezes Gatta – Active Józef Wrzesiński.
Organizatorzy z całego serca dziękują Patronom i Sponsorom Turnieju, a wśród nich: Proboszczowi – ks. Krzysztofowi Misiowi FDP i Parafii św. Antoniego w Zduńskiej Woli, Urzędowi Miasta Zduńska Wola, Związkowi Gmin Związanych z Życiem św. Maksymiliana Marii Kolbego, Dyrektorowi Prowincjalnemu Zgromadzenia Księży Orionistów ks. Antoniemu Wita FDP, Klubowi Gatta Active, Firmie LOTOS Paliwa S.A. Firmie FERAX S.A. w Zduńskiej Woli.
Specjalne podziękowania kierujemy pod adresem ks. Mariusza Chmielewskiego FDP i Centrum Rekolekcyjnego Księdza Orione za przyjęcie gości spoza Zduńskiej Woli.

 


Festyn Rodzinny ku czci Świętego Antoniego


W niedzielę, 14.06.2015 roku w Parafii Świętego Antoniego w Zduńskiej Woli przeżywaliśmy Festyn Rodzinny ku czci Świętego Antoniego. Na festynie można było obejrzeć ciekawe występy, posmakować wielu przysmaków, a także wziąć udział w licznych zabawach. Eliminacje do "Turnieju Dwóch Świętych"


13.06.2015 r. na boisku Orlika przy stadionie miejskim, odbyły się zduńskowolskie eliminacje do ogólnopolskiego "Turnieju Dwóch Świętych", organizowanego przez Parafię św. Antoniego i Klub Młodzieżowy "Trampolina", ku czci św. Maksymiliana Marii Kolbe i św. Alojzego Orione. Rozgrywki toczyły się pomiędzy sześcioma drużynami z kategorii gimnazjum oraz dwiema drużynami z kategorii ponadgimnazjalnej.


Film ŚWIĘTY Z MARGINESU.


Dzięki uprzejmości Prezydenta Miasta Zduńska Wola p. Piotra Niedźwieckiego oraz Dyrekcji Domu Kultury i Kina możemy zaprezentować film o św. Alojzym Orione pt. "Święty z marginesu" mieszkańcom Zduńskiej Woli.


Godziny seansów:


14.06, niedziela, godz. 20.00.


15.06, poniedziałek, godz. 20.00.


17.06, środa, godz. 11.00.


18.06, czwartek, godz. 18.00.


Wstęp wolny. Zapraszamy.07.06.2015 zapraszamy o godzinie 19.00 do Trampoliny (na IV piętrze Domu Misyjnego) wszystkich chętnych, którzy fajnie przeżyli swoje spotkanie z Bogiem w czasie modlitwy prowadzonej przez naszych gości z Anglii. Ich już z nami nie ma, ale my chcemy kontynuować spotkania w nowym, ciekawym stylu... Będzie można pośpiewać, posłuchać muzyki, porozmawiać z Bogiem, doświadczyć Jego bliskości... no i coś zjeść. Zapraszamy tych, którzy byli na spotkaniach i innych -zainteresowanych takim stylem kontaktu z Bogiem...


Dzień Dziecka z Trampoliną


1 czerwca 2015 r. Parafia św. Antoniego (Księżą Orioniści) oraz Klub Młodzieżowy "Trampolina" zorganizowały imprezę dla dzieci pod nazwą "Dzień Dziecka z Trampoliną". W zabawie wzięło udział 60 najmłodszych mieszkańców naszego miasta.

O godzinie 17.00 rozpoczęła się gra terenowa przygotowana przez wolontariuszy Trampoliny.


Brytyjczycy w Trampolinie


27 maja do Zduńskiej Woli przybyło 13 Angilków w ramach drugiej części projektu "Młodzież Unii Europejskiej a życiowe wartości". W środe razem z gośćmi wzięliśmy udział w Eucharystii, a także mogliśmy podzielić się swoimi życiowymi świadectwami. W czwartek odwiedziliśmy PG nr 1, a wieczorem bawiliśmy się świetnie na grillu. W piątekl odwiedziliśmy PG nr 2. Dziękujemy gościom za świetny czas.


Turniej Dwóch Świętych

 

W dniach 20-21.06.2015r. Klub Młodzieżowy „Trampolina” i Parafia Świętego Antoniego w Zduńskiej Woli organizują ogólnopolski „TURNIEJ DWÓCH ŚWIĘTYCH” w piłce nożnej. Eliminacje dla drużyn ze Zduńskiej Woli i okolic odbędą się dnia 13 czerwca 2015r. o godzinie 10.00, na stadionie miejskim mieszczącym się przy ulicy Łaskiej 90 w Zduńskiej Woli.

 


Koncert zespołu "Epick Fail"

 

29 kwietnia, o godz. 19.00 odbył się koncert kapeli rockowej "Epick Fail", składającej się z uczniów Gimnazjum im. Króla Dawida w Poznaniu. Był to kolejny etap projektu "Młodzież Unii Europejskiej a życiowe wartości". Koncert połączony był z krótkimi osobistymi świadectwami młodych ludzi na temat ich wiary i wartości, którymi się kierują w życiu. Młodzież mogła się przekonać, że o Bogu można również grać i śpiewać w dobrym stylu w rockowych klimatach.


Nowe Graffiti

 

Pojawiło się nowe graffiti na klatce schodowej prowadzącej do Klubu Młodzieżowego oraz w Klubie Dziecięcym "Trampolina". A to wszystko dzięki zaangażowaniu i pracy naszych drogich wolontariuszy: Oskara, Agnieszki, Damiana i kierownika Pawła. Dziękujemy!

 


Stowarzyszenie "Trampolina dla Polski"

 

26 kwietnia odbyło się spotkanie w sprawie założenia oddziału Stowarzyszenia "Trampolina dla Polski" w Zduńskiej Woli. Członkostwo w stowarzyszeniu zadeklarowało ponad 70 osób. Na zebraniu, któremu przewodniczył ks. Piotr Jasek został przedstawiony i przyjęty statut stowarzyszenia oraz wybrany zarząd. Została powołana także komisja rewizyjna. Bardzo cieszymy się, że nasza zduńskowolska Trampolina dalej będzie mogła funkcjonować jako zarejestrowany                                                                                                oddział Stowarzyszenia "Trampolina dla Polski".Zagraniczni goście w Trampolinie

 

W ramach "Młodzież Unii Europejskiej a życiowe wartości" Klub Młodzieżowy "Trampolina" zaprosił do Zduńskiej Woli grupę młodzieży studiującej w Uppsali (Szwecja). W dniach od 22 do 25 kwietnia br. pięcioosobowa grupa młodych ludzi pochodzących ze Szwecji, Łotwy i Czech przebywała w naszym mieście, spotykając się z młodzieżą. Oprócz spotkań w Klubie "Trampolina" warto wspomnieć spotkania z gimnazjalistami, które w piątek 24 kwietnia br. miały miejsce w Publicznym Gimnazjum nr 1 i nr 2. Organizatorzy - wolontariusze i młodzież z Klubu Młodzieżowego "Trampolina" z całego serca dziękują za współpracę w projekcie Urzędowi Miasta Zduńska Wola oraz dyrekcjom PG 1 i PG 2, a także ks. Proboszczowi Krzysztofowi Misiowi FDP oraz ks. Mariuszowi Chmielewskiemu FDP.


Oriońskie Centrum Młodzieżowo – Powołaniowe „TRAMPOLINA” oraz fundacja Księdza Orione Czyńmy Dobro serdecznie zapraszają na doroczne spotkanie wolontariuszy oriońskich, posługujących w dziełach i parafiach oriońskich, a także związanych z Orionistami i zainteresowanych wolontariatem tym razem do Brańszczyka.

 

Więcej informacji na plakacie oraz u ks. Piotra Jaska,

tel. 791739191Wyjazd do kina

 

Trampolina organizuje wyjazd do Manufaktury na film "Szybcy i wściekli 7". Odbędzie się on w przyszłą sobotę, 18 kwietnia około godz. 17.00. Koszt wyjazdu - 10 zł. Seans odbędzie się w sali IMAX. Powrót ok. 22.00. Zapisy u Pawła Matusiaka w Trampolinie - do wtorku włącznie.


Sukces włocławskiej Trampoliny

 

W finale miejskiego plebiscytu "8 Wspaniałych", w gronie laureatów (ośmiu najlepszych wolontariuszy we Włocławku) znalazły się dwie wolontariuszki z włocławskiej Trampoliny Dajana Kucharska (odpowiedzialna za organizację imprez sportowych) i Oliwia Lewandowska udzielająca się w świetlicy dla dzieci Trampolina. A kolejnych pięć trampolinowych wolontariuszek (Kasia Banasiak, Natalia Jaworska., Klaudia Jesionowska, Michalina Mańkowska, Asia Kosińska) zostały wyróżnione. Dla nas wszystkich to                                                                                                  powód do dumy i radości. Włocławskiej Trampolinie                                                                                                    szczerze gratulujemy!Warsztaty "Znać Boga i mieć z Nim relację"

 

W dniach 27 - 28 marca br w Oriońskim Centrum Młodzieżowo - Powołaniowym Trampolina odbyły się warsztaty dla młodzieży pod tytułem "Znać Boga i mieć z Nim relację". Wzięli w nich udział młodzi ludzie szukający w swoim życiu kontaktu z żyjącym Jezusem i pragnący pogłębienia swojego życia duchowego. Uczestnicy warsztatów wywodzą się z Włocławka,                                                                                                      Poznania i Zduńskiej Woli.


Paintball

 

Pierwszy dzień wiosny wolontariusze naszej Trampoliny uczcili grając w paintball w miejscowości Kłady. Po dotarciu na miejsce przeszliśmy szkolenie BHP, a potem mieliśmy okazję spróbować swoich sił na polu walki. Bardzo dziękujemy organizatorom "Paintball AdrenalinaEvent" za świetną zabawę.


Warsztaty we Włocławku

 

7 marca grupa naszych wolontariuszy wybrała się do Włocławka, aby wspólnie z wolontariuszami tamtejszej Trampoliny uczestniczyć w warsztatach. Bardzo ciekawe zajęcia na temat komunikacji oraz rozwiązywania konfliktów poprowadził zduńskowolanin Ks. Adam Gołębiak - orionista.

Dziękujemy Księdzu Adamowi za poświęcony czas i uzupełnienie naszych „pudełek” przydatną wiedzą.

Wielkie podziękowania również dla wolontariuszy z Włocławka i Ks. Mateusza Antoniaka za gościnę i                                                                                                        wspólnie spędzone chwile. Czekamy na kolejne                                                                                                          spotkanie, tym razem Wasza kolej odwiedzin.


Teatr "Droga" z Poznania

 

25 lutego mogliśmy obejrzeć etiudę ewangelizacyjną pt.: "Walizka" w wykonania teatru "Droga" z Poznania. Aktorzy podzielili się z nami nie tylko swoim talentem, ale i świadectwem spotkania na swojej drodze życiowej Żywego Boga - Zmartwychwstałego Jezusa Chrystusa, który także dzisiaj ratuje życie, uwalnia od grzechów i demonów oraz uzdrawia z lęków i pustki i samotności...


Wspomnienia i podziękowania za "Ferie z Trampoliną w mieście" i turniej "Trampolina Cup"


VI Dzień Ferii z Trampoliną

 

W ostatni dzień naszych ferii nastąpiło podsumowanie całego tygodnia. Od rana wszystkie grupy przygotowywały się do prezentacji. Były występy zarówno taneczne jak i wokalne. Wszystkie grupy wypadły świetnie! A na koniec dyskoteka karnawałowa, na której można było potańczyć, jak również wziąć udział w różnych konkursach.

Wszystkim wolontariuszom i dzieciakom dziękujemy za wspaniale spędzony czas!V Dzień Ferii z Trampoliną

 

Piąty dzień ferii z Trampoliną spędziliśmy jeżdżąc na łyżwach, udaliśmy się na lodowisko do Bełchatowa. Jednym szło lepiej, innym gorzej, ale wszyscy bawili się świetnie. Po powrocie czekał na nas ciepły obiadek.


IV Dzień Ferii z Trampoliną

 

W czwarty dzień ferii z Trampoliną udaliśmy się do kina. Pod zduńskowolskim ratuszem wspólnie zatańczyliśmy taniec Tunaka, a także śpiewaliśmy piosenki. Następnie obejrzeliśmy bajkę "Dzwoneczek i bestia z Nibylandii". Po seansie wróciliśmy na świetlicę, gdzie mogliśmy zjeść ciepły posiłek i wziąć udział w zabawach integracyjnych.

 


Runda finałowa Turnieju Trampolina Cup


05.02.2015 roku zakończył się Turniej Trampolina Cup. Zmagania trwały 3 dni. Dziś rozgrywki toczyły się w dwóch rundach. A oto zwycięzcy: 

a) kategoria ponadgimnazjalna: 

- I miejsce- Złoty Rocznik 

- II miejsce- Galaktyczni 

- III miejsce- AC w AXA 

b) kategoria gimnazjalna: 

- I miejsce- Trampolina All Stars 

                                                                                               - II miejsce- Zapolice 

                                                                                               - III miejsce- Spoceni w lodówce 

                                                                                               Królami strzelców zostali: Mateusz Dudek (Trampolina                                                                                                All Stars) w kategorii gimnazjum oraz Mikael                                                                                                                Idzikowski (Złoty Rocznik) w kategorii                                                                                                                          ponadgimnazjalnej. Natomiast najlepsi bramkarze to:                                                                                                  Kacper Grelewski (Trampolina All Stars) z gimnazjum                                                                                                oraz Krzysztof Chruściel (Złoty Rocznik) w kategorii                                                                                                    ponadgimnazjalnej.


 

Film przedstawiający taniec Tunak:


III Dzień Ferii z Trampoliną

 

Trzeci dzień ferii z trampoliną spędziliśmy na wodnych szaleństwach w aquaparku. Dwoma autokarami i busem udaliśmy się do Poznania na Termy Maltańskie. Dotarcie na miejsce długo trwało, ale warto było.  Czekało nas tam mnóstwo atrakcji, takich jak: basen relaksacyjny, basen z falami, basen solankowy, dzika rzeka, a także wiele zjeżdżalni. 


II Dzień turnieju Trampolina Cup

 

Drugi dzień turnieju Trampolina Cup za nami. Dzisiaj rozgrywki toczyły się pomiędzy dwunastoma drużynami z kategorii gimnazjalnej. Awans do następnej fazy wywalczyły sobie drużyny: Spoceni w lodówce (4 zwycięstwa, 1 remis), Zapolice (4 zwycięstwa, 1 remis) z grupy A oraz Trampolina All Stars (4 zwycięstwa, 1 remis), Trampolina Gimby FC (3 zwycięstwa, 2 remisy) z grupy B.
A już jutro wielki finał.


II Dzień ferii z Trampoliną

 

Drugi dzień ferii z trampoliną już za nami. Dzisiaj odwiedziliśmy stadninę koni w Gajewnikach. Na miejscu mieliśmy okazję przejechać się bryczkami, zwiedzić stajnie, a także zjeść pyszną kiełbaskę z ogniska. Nie zabrakło też szaleństwa na śniegu, wojny na śnieżki i wielu innych zabaw.


I Dzień turnieju Trampolina Cup

 

03.02.2015 roku rozpoczął się turniej piłki nożnej Trampolina Cup organizowany przez nasz Klub Młodzieżowy Trampolina. Rozgrywki toczyły się pomiędzy dziesięcioma drużynami z kategorii ponadgimnazjalnej. Po ciężkich zmaganiach z grupy A do fazy finałowej zakwalifikowały się LAKI BOJE (3 zwycięstwa, 1 remis) oraz ZŁOTY ROCZNIK (2 zwycięstwa, 2 remisy). Natomiast z grupy B awansowały drużyny AC W AXA (3 zwycięstwa, 1 remis) oraz GALAKTYCZNI (3 zwycięstwa, 1 remis).

                                               


I Dzień ferii z Trampoliną

 

02.02.2015 roku rozpoczęliśmy akcję Ferie z Trampoliną w mieście dla ponad stu pociechTego dnia dzieci uczestniczyły w zajęciach prowadzonych przez naszych wolontariuszy. 

Dzień rozpoczęliśmy przydzieleniem dzieci do grup i wspólnym tańcem. Następnie w poszczególnych grupach odbywały się zabawy integracyjne. Nie zabrakło również ciepłego posiłku. Na koniec mieliśmy przyjemność obejrzeć spektakl "Czy to ty, czy może ja..." w wykonaniu                                                                                                        Teatru Króla. Bawiliśmy się świetnie. Z                                                                                                                        niecierpliwością czekamy na kolejne dni pełne                                                                                                            atrakcji...Spotkanie kapitanów

 

01.02.2015 roku odbyło się spotkanie kapitanów i opiekunów drużyn biorących udział w turnieju Trampolina Cup, który rozpoczyna się już w najbliższy wtorek.

Przedstawiciele drużyn zostali zapoznani z regulaminem. Następnie wylosowano grupy.


Informujemy, że od dzisiaj Klub Młodzieżowy "Trampolina" czynny jest dla członków młodzieżowego Stowarzyszenia "Trampolina dla Polski". Członkami Stowarzyszenia są dotychczasowi wolontariusze Trampoliny, członkowie drużyn sportowych oraz osoby, które wypełniły deklarację i zostały oficjalnie przyjęte do Stowarzyszenia. Deklarację można pobrać poniżej lub w Klubie.

Download
Klub Młodzieżowy - deklaracja.doc
Microsoft Word Document 34.5 KB

Ferie z Trampoliną w mieście


PARAFIA ŚW. ANTONIEGO
CENTRUM WOLONTARIATU „DON ORIONE” ORAZ KLUB MŁODZIEŻOWY „TRAMPOLINA”
ORGANIZUJĄ W DNIACH 2 – 7 LUTEGO 2015 R. AKCJĘ ZIMOWĄ 
„FERIE Z TRAMPOLINĄ W MIEŚCIE”
PROGRAM FERII:

PONIEDZIAŁEK – Powitanie, podział na grupy, gry i zabawy integracyjne, przedstawienie dla dzieci pt. „Czy to Ty, czy może ja…”, w wykonaniu Teatru Króla
WTOREK – Wycieczka do Gajewnik, ognisko, pieczenie kiełbasek, przejażdżka bryczkami,
ŚRODA – Wycieczka do Aquaparku w Poznaniu (koszt 13 zł od dziecka – w przypadku rodzeństwa płaci jedno dziecko z rodziny)
CZWARTEK - Kino Ratusz – film dla dzieci
PIĄTEK – Wyjazd na lodowisko w Bełchatowie – łyżwy (koszt 10 zł od dziecka – w przypadku rodzeństwa płaci jedno dziecko z rodziny)
SOBOTA – Spotkanie ewangelizacyjne dla dzieci oraz zabawa karnawałowa „Bal przebierańców”
ZAJĘCIA BĘDĄ SIĘ ODBYWAŁY W GODZ. OD 10.00 DO 15.00

 

Uczestnicy akcji otrzymają ciepłe posiłki
Udział w zajęciach jest bezpłatny (wyjątek stanowi wycieczka do Aquaparku w Poznaniu i na lodowisko w Bełchatowie)
Dodatkowych informacji udziela ks. Piotr Jasek FDP – nr tel. 791.739.191
oraz p. Paweł Matusiak – nr tel. 516.304.802


Trampolina Cup

 

Serdecznie zapraszamy młodzież gimnazjalną i licealną na turniej piłki nożnej TRAMPOLINA CUP, który odbędzie się w dniach 3-5.02.2015 r. 


Dyskoteka

 

2 stycznia nasz klub zorganizował dyskotekę dla młodzieży. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć relacjonujących zabawę, a także do wzięcia udziału w kolejnych dyskotekach.


Dzisiaj w Betlejem wesołą nowinę ogłoszono:
Dzieciątko Jezus na świecie się pojawiło i wiele ludzkich serc tym odmieniło!
Z tej okazji wolontariusze Klubu Młodzieżowego "Trampolina" wraz z ks. Piotrem Jaskiem życzą radosnych, rodzinnych, pełnych ciepła i miłości Świąt Bożego Narodzenia. Niech Nowonarodzony Jezus błogosławi Wam na każdy dzień nadchodzącego roku.


RYMcerze

 

17.12.2014 r., w Parafii św. Antoniego w Zduńskiej Woli odbył się koncert dwóch świetnych raperów – Bensia i Yonasa z zespołu „RYMcerze”. Utwory proponowane przez nich są swoistym świadectwem wartości przeżywanych przez nich na co dzień i niosą z sobą bardzo pozytywny przekaz. 


Spotkanie wolontariuszy 12-14 grudnia 2014


W dniach 12-14 grudnia 2014 roku w Centrum Rekolekcyjnym Księdza Orione w Zduńskiej Woli odbyło się Ogólnopolskie Spotkanie Wolontariuszy Oriońskich pod tytułem KIM JESTEM? CO MAM? I CO MOGĘ?

 


Spotkanie wolontariuszy

 

Oriońskie Centrum Młodzieżowo – Powołaniowe „TRAMPOLINA” oraz Centrum Wolontariatu „DON ORIONE”  w Zduńskiej Woli, mają zaszczyt zaprosić na doroczne spotkanie wolontariuszy oriońskich, posługujących w dziełach i parafiach oriońskich, a także związanych z Orionistami i zainteresowanych wolontariatem… 
Download
Spotkanie wolontariuszy- szczegółowe informacje
Spotkanie wolontariuszy - zaproszenie.do
Microsoft Word Document 15.9 KB

Środowa Eucharystia- 26.11.2014

 

Wczoraj odbyło się kolejne spotkanie młodzieżowe w ramach tzw. "Środówek u Orionistów". Grupa młodych uczestniczyła w Eucharystii, w czasie której Słowo Boże zachęcało do osobistego poznania Jezusa - spotkania i doświadczenia Jego Miłości. Poznać Pana można tylko przez wiarę. Zastanawialiśmy się więc też nad tym, czym jest żywa, biblijna wiara... Po Eucharystii mogliśmy się jeszcze na chwilę spotkać w Trampolinie.

 


Halowy turniej piłki nożnej w Wołominie

 

22 listopada w Wołominie odbył się XI Orioński Halowy Turniej Piłki Nożnej o puchar Burmistrza Wołomina. Po raz pierwszy wzięły w nim udział dwie drużyny ze zduńskowolskiej Trampoliny. Nasz debiut zakończył się dwoma sukcesami: drużyna gimnazjalistów wywalczyła I miejsce, natomiast licealiści II miejsce.
Turniej piłki nożnej w Szadku


15 listopada w Szadku drużyna gimnazjalistów wzięła udział w międzyparafialnym turnieju piłki nożnej. Po trzech wygranych meczach (7-4 z drużyną z parafii Św. Maksymiliana, 7-0 z parafią Św. Pawła i 7-1 z drużyną z Szadku) nasza Trampolina osiągnęła swój pierwszy sportowy sukces. Gimnazjaliści zajęli I miejsce !


Nawrócony gangster- Gepard

 

29 października 2014 roku nasz klub gościł nawróconego gangstera pana Piotra Stępniaka, pseudonim "Gepard", który wygłosił dla naszej młodzieży swoje świadectwo i podzielił się z nami swoją historią.
"Trampolinowe" graffiti


3 października ruszyły pierwsze prace ozdabiania naszej "Trampoliny". Zaczynamy od ubarwienia ścian. Krok po kroku i do celu- graffiti już gotowe. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć zrobionych podczas jego tworzenia.


Pomieszczenia

 

Oto pomieszczenia, w których będzie znajdowała się "Trampolina". Chwilowo jeszcze puste, ale to już niedługo ulegnie zmianie. 

Za chwilę zaczynamy meblowanie i dekorowanie, aby jak najszybciej wystartować z działalnością świetlicy i klubu.